Доброта зігріває серця

DSCF9012Учні ДЕРЖАВНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ЧУБАРІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ»  не залишились байдужими та прийняли участь у Обласній благодійній Акції «Великодній кошик – 2017».

Аби підтримати бойовий дух солдат, учнівська молодь заздалегідь власноручно виготовляли вітальні листівки з Великодніми святами, обереги, ангелят-охоронців. І звичайно, до святкових кошиків потрапили і продукти харчування, солодощі, засоби особистої гігієни та інші необхідні речі.

Ще на одну добру справу стало більше! І вже бачиться нам, як військовослужбовці, отримавши наші пакунки, з посмішками читають щирі  рядки дитячих побажань миру, здоров’я, радості.

Нехай душа кожного з нас не черствіє, не залишиться байдужою. А серця розкриються, ніби перші весняні квіти, наповняться добротою, щирістю, увагою до ближнього.

Нехай ангел-охоронець береже від куль наших бійців! Повертайтесь живими!

Віктор Азаров

Голова учнівського самоврядування ЦЕНТРУ