Головна / Виховна робота / Зустріч з цікавими людьми

Зустріч з цікавими людьми

img241 Днями до Федорівського центру професійної освіти завітала інспектор ювенальної превенції,  лейтенант поліції Анастасія Дерев’янко аби обговорити питання щодо безпеки дітей та інформувати випадки булінгу та виявлення наркотичних та психотропних речовин в молодіжному середовищі.

i (1)Під час заходу були налагоджені зв’язки з учнівським самоврядуванням та обговорено питання щодо фактів  правопорушень серед студентської молоді та відносно них, дано поради як не стати жертвою злочину чи нещасного випадку, наголошено про заборону паління та розпивання спиртних напоїв у громадських місцях та на території навчального закладу, проведено засідання штабу профілактики правопорушень із здобувачами освіти,  отримано відповіді на запитання.

Лейтенант поліції відвідала і гуртожиток з метою ознайомлення з умовами проживання в ньому учнів. Наостанок Анастасія залишила контактну інформацію щодо зв’язку з інспектором ювенальної превенції у разі нагальної потреби.

Світлана Балак, бібліотекар