Головна / Методична робота / Інноваційна діяльність / Творчий воркшоп: мистецтво викладання з використанням Canva

Творчий воркшоп: мистецтво викладання з використанням Canva

5581962

3травня викладачем інформатики Ганною Білою був проведений творчий воркшоп «Мистецтво викладання з використанням Canva». Творчий воркшоп спрямований на розвиток  та удосконалення учасників через практичні навички, дослідження та інноваційні проєкти.

Canva – платформа графічного дизайну, що дозволяє користувачам створювати графіку, презентації, афіші. Сервіс пропонує великий банк зображень, шрифтів, шаблонів та ілюстрацій. Ганна Данилівна доступно та зрозуміло пояснила, як отримати безкоштовний доступ до canva, як зареєструватися, як отримати доступ до тисяч високоякісних освітніх шаблонів, щоб створити саме ті матеріали, які потрібні нашим учням, знайти плани уроків, презентації, інфографіку, плакати, відео. А також, як учні можуть продемонструвати свої знання в Canva за допомогою різних форматів: від групових проєктів до відео, плакатів.

Методист Інна Вантєєва

Про user

user

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

x

Перегляньте також

8527824781

Майстер–клас: «Приготування смарагдових млинців з начинкою»

11 березня розпочинається тиждень Масляної (Масниці). Це свято походить від старовинного язичницького ...