Головна / Відкриті уроки / Основи роботи на ПК / Урок 2. Створення таблиць БД. Створення зв’язків між таблицями

Урок 2. Створення таблиць БД. Створення зв’язків між таблицями

Мета уроку:

1.   Пізнавальна

• Учити і навчити кожного учня створювати таблиці в БД, використовувати майстер підстановок і встановлювати зв’язки між таблицями в БД.
  • Формувати навички і уміння роботи з таблицями.

2.   Що розвиває

• Учити будувати аналогії, виділяти головне, ставити і вирішувати проблеми.

3.   Виховна

• Виховувати охайність, уважність, ввічливість і дисциплінованість.

План уроку

1.   Актуалізація опорних знань

• Які труднощі виникли у вас при створенні таблиць БД «Школа»?
  • Що ви можете порекомендувати своїм товаришам для подолання цих труднощів?
  1. Використання майстра підстановки для фіксованого набору даних.
  2. Схема даних. Встановлення зв’язків між таблицями, зміна властивостей цих зв’язків.
  3. Фізкультхвилинка.
  4. Закріплення нового матеріалу. Практична робота № 2 «Створення таблиць бази даних «Школа». Створення зв’язків між таблицями. Введення даних в таблиці БД». Техніка безпеки при роботі з комп’ютером.
  5. Оцінювання виконання роботи.
  6. Підсумки уроку. На цьому уроці ви навчилися використовувати майстер підстановки і створювати зв’язки між таблицями.
  7. Домашнє завдання. Вивчити конспект_____________________

Про admin