Головна / Новини / Проміжна кваліфікаційна атестація

Проміжна кваліфікаційна атестація

23 листопада 2017 р. в ДНЗ «ЧУБАРІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПТО» проходила проміжна кваліфікаційна  атестація в групі 24 за професією «Кухар». Для отримання робочого розряду учні писали звіти про виробничу практику, відповідали на питання білетів та виконували практичні завдання.

25Відповідно до кваліфікаційної характеристики учні готували страви із застосуванням різних способів теплової кулінарної обробки:

• Варіння бульйонів (м’ясних, м’ясо-кісткових, рибних, грибних), борщів та супів (заправочних, пюреподібних, холодних);
  • Приготування страв з м’яса та риби;
  • Виготовлення соусів та заправок для салатів;
  • Приготування салатів;
  • Приготування гарячих та холодних напоїв.

Учні продемонстрували професійні навички та прийоми роботи випускника відповідної кваліфікації. Всі успішно виконали роботи, страви відповідали вимогам як до смакових якостей, так і до естетичного оформлення та подачі.

За результатами виконаних робіт, комісія визначила фактичний рівень кваліфікації та присвоїла учням кваліфікаційний розряд “Кухар 4 розряду”.

О. В. Золотарьова, методист