Головна / Новини / ЗАПАЛИ СВІЧКУ ПАМ’ЯТІ

ЗАПАЛИ СВІЧКУ ПАМ’ЯТІ

Всеукраїнська акція «Запали свічку»

В рамках Всеукраїнської акції «Запали свічку», з 18 по 24 листопада в ліцеї пройшов тиждень пам’яті жертв геноциду українського народу.

Сьогодні 21 листопада в бібліотеці ліцею вшанували жертв голодомору 1932-1933 років.

Ще один рік відділяє нас від тієї страшної трагедії українського народу. Масовий голод 1932 та 1933 років призвів до мільйонних людських смертей. Спланований геноцид був спрямований на знищення українського народу, з його культурою та віковими традиціями. Тому збереження національної пам’яті про голодомор є невід’ємною складовою розвитку нашого суспільства.

На фоні класичної музики, бібліотекар Зубець Г.В. розпочала захід зі слів

Чи можливо?

Чи таке можливо?

Чи колись повірить чоловік,

Що багаті українські ниви

Народили 33-й рік?»

На вшанування світлої пам’яті жертв голодомору в Україні 1932-1933 роках було оголошено хвилину скорботи. Учні поставилися зі співчуттям до жертв голодомору.

Цьогоріч день вшанування припадає на 23 листопада. О 16-ій годині розпочнеться загальнонаціональна акція «Запали свічку пам’яті». Мільйони українців запаленими свічками у своїх вікнах вшанують жертв голодомору.

І учні нашого ліцею також не залишаться осторонь цієї акції.

Підготувала бібліотекар Зубець Г.В.

Про admin