Головна / Учням / Розваги / Розважальна програма для молоді у день закоханих

Розважальна програма для молоді у день закоханих

День Святого Валентина!!! День закоханих й щасливих.

У цей день все може статись: кожен може закохатись.

Будуть серденька співати,будуть квіти дарувати,

Будуть усмішки сіяти, один одного вітати!

Хоча за вікнами зима і стужа, та кохання розквітає будь-якої пори року. І щоб приблизити весну, розтопити крижані серця, учні ДНЗ «Чубарівський центр професійно-технічної освіти» змістовно і весело провели час завдяки розважальній програмі «Хто зверху?»

DSCF0671Ведучі конкурсу Вікторія Руденко (учениця 2 курсу, професія «Кухар; кондитер») та Олександр Андрусишин ( учень 3 курсу, професія «Слюсар-ремонтник; тракторист-машиніст; водій автотранспортних засобів») сперечалися у визначенні хто розумніший: чоловіки чи жінки? Вікторія доводила, що світом правлять дівчата. А Олександр намагався спростувати цю думку. Саме учасники програми змогли переконати присутніх хто правий, хто ж зверху: хлопці чи дівчата? Команду чарівних дівчат представили: Наталія Голіздра, Надія Оліфан (3 курс, професія «Кухар;кондитер»), Діана Свінціцька, Валерія Блажко (2 курс, професія «Кухар; кондитер»). Команду хлопців представили учні: Андрій Толошний, Єгор Суховий (3 курс, професія «Слюсар-ремонтник; тракторист-машиніст; водій автотранспортних засобів»), Сергій Полонік, Максим Самойленко (1 курс, «Слюсар-ремонтник; тракторист-машиніст; водій автотранспортних засобів»).

DSCF0676На шляху до перемоги у кожної команди було сім конкурсів. Авторитетна людина ЦЕНТРУ, а це учнівський президент Карина Єрмакова стежила за ходом гри та у разі нічиєї оголошувала «дивоглядки». Команди взяли участь у веселих конкурсах: «Жінка чи чоловік», «Крокодил», «Літери», «Хто я?», «Зірки в ряд», «Напиши героїв», «Хто швидше?»

Перемогу здобула команда ерудованих та спритних юнаків, хоча і дівчата показали свої таланти та здібності.

Людина приходить у світ для того, щоб постійно вдосконалюватися, насамперед  удосконалювати себе, свій духовний світ, свої знання, уміння, навички, здібності. Тому, протягом всього життя людина наполегливо навчається. І не важливо чоловік ти чи жінка. Важливо лише те, що всі відчувають потребу у збагаченні знаннями, отриманні задоволення від інтелектуальної спроможності. То ж, будьмо розумними!

Світлана Балак, бібліотекар