Головна / Виховна робота / Сценарії / Запрошуємо на українські вечорниці

Запрошуємо на українські вечорниці

s

У глибини століть сягає історія нашого народу. Сьогоднішній вечір ще раз покаже вам, дорогі друзі, розум, мудрість, щедрість, гумор нашого талановитого народу.

Запрошуємо вас на українські вечорниці.

sСьогодні, 13 грудня, в Україні відзначають чудове свято – день Андрія Первозванного. За старовинними літописами він був одним з дванадцяти апостолів Христа і приніс слов’янським народам християнство.

Але на 13 грудня припадає й молодіжне свято Калити, тобто зимового сонця. Свій початок воно бере ще з дохристиянських часів і славиться надзвичайно веселими вечорницями, красивими і цікавими обрядами.

Сьогодні у ФЕДОРІВСЬКОМУ ЦЕНТРІ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ  учні взяли участь у захопливому дійстві присвяченому дню Андрія Первозваного —  «Андріївські вечорниці». Дівчата продемонстрували приклади ворожінь та відтворили народні традиції і звичаї.

 Найбільше місця на Андріївських вечорницях відведено гаданням, чого тільки не придумують дівчата і па­рубки, щоб дізнатися про майбутню долю. Гадання відбулися  як в середо­вищі самих лише дівчат, поки хлопці ще не прийшли, так і після вечері, коли дівчата гадали, а парубки спостерігали та тлумачили  гадання.

Про user

user

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

x

Перегляньте також

DSC_0303

Кохайте і будьте коханими!!!

До кожного з нас рано чи пізно в душу заглядає кохання. Кохання ...