Головна / Виховна робота / Учнівське самоврядування / Перегони на посаду учнівського Президента

Перегони на посаду учнівського Президента

перемогаБагато нас чекає добрих справ

І разом все ми подолаєм!

Ти тільки, Президенте, всіх єднай

На тебе ми надії покладаєм!

Наш складний час потребує виховання лідерів нової формації – ініціативних, компетентних, здатних мислити неординарно, генерувати нові ідеї та приймати нестандартні рішення. Саме учнівське самоврядування дає можливість учням практикуватися у входженні в соціальне середовище, у світ сучасного суспільства.

Вибори учнівського Президента ліцею можна порівняти з лабіринтом, з якого важко знайти вихід. Від людини, якій належить влада, залежить дуже багато, бо вона відповідає не лише за себе, а за весь учнівський колектив взагалі. То ж вибори учнівського Президента сприяли підвищенню рівня правової освіти й політичної культури майбутніх виборців, вихованню у підлітків активної життєвої позиції. Це знаменна подія в житті ліцею, бо тривалий час ретельно готувалися до неї.

У ході підготовки до виборів, кожен з кандидатів на посаду учнівського президента мав нагоду  ознайомити зі своєю програмою діяльності, і, звичайно, пам’ятав, що саме він має вирішити долю учнівської організації ліцею, проявити, перш за все, громадянську активність при підтримці злагодженої команди лідерів.

З урочистостями усіх присутніх привітав учнівський екс-Президент 2013-2015рр. Євген Поліщук, розповівши про корисні справи, заходи, що відбувалися протягом періоду діяльності та закликав фортуну допомогти у правильному виборі.

Серед кандидатів на посаду учнівського Президента була проведена методика «Я – Лідер!»

І ось наступає урочиста хвилина. Результати виборів звучать з вуст голови виборчої комісії – викладача Н.М.Остапчук. Найбільшу кількість голосів виборців отримав учень 2 курсу Віктор Азаров. Урочистим моментом було складання Присяги та вручення атрибутів учнівського Президента.

Віктор виступив зі словами подяки та пообіцяв бути добрим, чуйним, уважним до кожного з ліцеїстів, берегти атмосферу довіри та взаєморозуміння у ліцеї.

ПресЦентр учнівського самоврядування