Школа Молодого Лідера

DSCF6883 Сформувати уявлення про проблему торгівлі людьми, навчити користуватися правилами безпечної поведінки мали за мету представники Запорізької обласної правозахисної громадської організації «Егіда – Запоріжжя», організувавши навчання лідерів учнівського самоврядування  у «Школі молодого лідера» на базі ДНЗ «Бердянський центр ПТО».

Представником від учнівського самоврядування  нашого ліцею обрали Сержанського Максима, який і взяв участь у тренінгу «Торгівля людьми: як вберегтися від небезпеки?»

Програма тренінгу для тренерів «Залишайся вільним» передбачала використання інноваційних форм роботи: «Мозаїка»,  «Снігова куля», «Мозковий штурм», рольові ігри, вправу «Валіза».

Молодь мала нагоду працювати у малих групах, обговорювати та аналізувати Презентації на тему: «Міфи і стереотипи», «Поняття торгівлі людьми», «Форми незаконного використання», «Права, що порушуються в ситуації торгівлі людьми», «Працевлаштування за кордоном: за та проти».

Під час проведення тренінгу тренери Анна та Наталія намагалися допомогти учням з розвитку умінь аналізу, порівняння, узагальнення  навичок. То ж, завдяки тренінгу, новонавчені тренери зможуть захищати свої права, виховувати повагу до прав людини, поширюючи отриману  інформацію та набуті знання серед учнівського студентства  у  ПТНЗ області.

Кожен з учасників «Школи Молодого Лідера» отримав сертифікат тренера в рамках реалізації проекту «Підвищення обізнаності вразливих дітей і молоді щодо безпечної міграції та працевлаштування», а також буклети, тематичні  футболки, торбинки.

 С.В.Балак

Про user

user

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

x

Перегляньте також

2023-03-28_17-41-44

Рік тому. Ми ПЕРЕМОЖЕМО!