Головна / Звіт директора / Звіт директора ФЕДОРІВСЬКОГО ЦЕНТРУ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ

Звіт директора ФЕДОРІВСЬКОГО ЦЕНТРУ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ

Для надання  психологічної допомоги та покращення якості виховної роботи серед учнів проводиться анкетування, індивідуальні консультації, відверті бесіди.  До роботи залучаються служби у справах дітей, соціальні служби, кримінальна міліція у справах дітей.   Основним завданням колективу в подальшій роботі з дітьми, вважаю  посилення дотримання єдиних педагогічних вимог до учнів, встановлення доброзичливих, толерантних відношень між педагогами та учнями, особливо з дітьми з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також з числа дітей вимушених переселенців із АР Крим та зони ООС. Посилити контроль за дотриманням виконання учнями правил поведінки у закладі освіти як під час освітнього процесу так і в позаурочний час.

У своїй діяльності колектив опирається на профспілкову організацію,  раду трудового колективу, батьківський комітет, учнівський профспілковий комітет, Асоціацію «Профтехшкола Запоріжжя», Федерацію роботодавців членами якої ми  є.

В продовж звітного періоду  педагогічний колектив Центру працював над реалізацією методичної теми «Формування  професійних компетентностей здобувачів освіти шляхом упровадження новітніх технологій». Всі педагогічні працівники дотримуються у своїй роботі правил педагогічної етики та моралі, чого вимагають від здобувачів освіти.

 

Впродовж  звітного періоду зареєстровано 10 письмових звернень громадян усі з проханням підтвердити факт навчання в ПТНЗ. Були усні звернення (в переважній більшості пенсіонерів) з проханням обробітку присадибних земельних ділянок, підвозу води, перевезення вантажів. Усі звернення задовольнялись в робочому порядку. Скарг від громадян та працівників за звітний період не надходило.

Злагоджена спільна  робота адміністрації та педагогічного колективу забезпечує стабільну діяльність та розвиток  закладу освіти,  що сприяє створенню необхідних умов для якісного надання освітніх послуг випускників шкіл та забезпечує виконання програми професійного навчання.

Директор Федорівського центру                                           Андрій  ЗЕЛЄНЦОВ

професійної освіти

Про user

user

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

x

Перегляньте також

51428175181

Річний звіт директора Андрія Зелєнцова за 2020 рік

У Федорівському центрі професійної освіти відбулися збори трудового колективу, на  яких працівники ...