Головна / Новини / Гірчить Чорнобиль, крізь роки гірчить…

Гірчить Чорнобиль, крізь роки гірчить…

DSCF8014

Чорнобилю! Зелений пагорбе,!

У якому ти жив сторіччі?

Запеклись перестиглі ягоди,

Наче кров на твоєму обличчі.

2016 рік визначний на пам’ятні дати, однією з яких є 30–та річниця від дня Чорнобильської трагедії. Саме 14 грудня, в День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, учні Державного навчального закладу «Чубарівський професійний аграрний ліцей» шанували тих, хто брав безпосередню участь у ліквідації наслідків аварії  на атомній станції. До ліцею завітав учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС Василь Михайлович Іщенко.

чорнобильВедучі заходу Толошний Андрій та Шишка Владислав (2 курс, професія слюсар-ремонтник, тракторист-машиніст) розповіли про розвиток подій того часу, про трагедію, яка увійшла в історію людства, як найбільша техногенна катастрофа. З вуст другокурсників Андрусишина Олександра, Кривошеєва Олександра, Марченка Олександра, Пасічника Віктора (професія слюсар -ремонтник, тракторист- машиніст) звучали поезії про Чорнобиль, про незагойну рану на тілі України.

Минають роки, але дзвони Чорнобиля звучать як набат, як пересторога і тривога за майбутнє життя молодого покоління.

Хвилиною Пам’яті вшанували тих перших героїв, хто собою закрив вогонь пекла, кого сьогодні вже немає, хто заплатив дорогою ціною за чиюсь помилку своїм здоров’ям і життям.

То ж, наша вдячність усім тим, хто ризикуючи власним життям і здоров’ям брав участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, хто продовжує відроджувати до нового життя, обпалену радіацією землю.

                                                        Світлана Балак

бібліотекар

DSCF8029

FREEhost.com.ua - качественный хостинг и регистрация доменов во всех зонах

Про user

user

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

x

Перегляньте також

DSC_0717

День, який відкриває безмежні горизонти…

 15 лютого 2019 року настав надзвичайно хвилюючий день для випускників групи №74, ...