Головна / Відкриті уроки / Майстер-класи / Вибір професії – дорога майбутнього

Вибір професії – дорога майбутнього

IMG-52f4d8089b0cc4671abad38acc466903-VУ цей надскладний час однією з головних задач країни є допомогти людям здобути знання і навички, яких потребує сучасний ринок праці, а бізнесу – подолати проблему дефіциту фахівців.

Тож, щоб допомогти випускникам у виборі професії, 24 травня на базі комунальної установи «Запорізький обласний центр молоді» Запорізької обласної ради відбувся обласний профорієнтаційний захід «Вибір професії – дорога майбутнього» для учнів закладів загальної середньої освіти Запорізької області.

IMG-cd11fa0e64d5fdce82c2d515c59499e7-VНаш центр також узяв участь у цьому надзвичайному заході. Головною нашою метою було представити свій заклад так, щоб зацікавити учнів не тільки обрати профтехосвіту, а прийти навчатись саме до нас. Моїм задумом було провести майстер-клас на тему «Льодяники з ізомальту». Я їх виливала на круглу силіконову форму, у металеві формочки та на вафельну харчову печатку. Послідовність приготування ви зможете переглянути у моєму відео. Також з ізомальту вилила вазу для солодощів, сферу та напівсферу, але з технологією їх виготовлення ми з вами будемо знайомитися на уроках виробничого навчання.

Ласкаво просимо випускників шкіл здобувати професію «Кухар; кондитер» до Федорівського ЦПО! Упевнена, що вам сподобається.

Світлана Нечет майстер в/н