Головна / Методична робота / Засідання методичної комісії викладачів і майстрів виробничого навчання спеціальних дисциплін

Засідання методичної комісії викладачів і майстрів виробничого навчання спеціальних дисциплін

25 жовтня 2017 року у ДНЗ «ЧУБАРІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ» відбулося засідання методичної комісії викладачів і майстрів виробничого навчання спеціальних дисциплін на тему «Формування професійної компетентності викладачів та майстрів виробничого навчання шляхом використання інноваційних технологій».

Головною доповідаючою з теми засідання була Золотарьова Олена Василівна, яка зазначила, що виховання професійної компетентності учня у час технічного та інформаційного прогресу залежить перш за все від професійності й обізнаності з новинками у професії самих викладачів та майстрів виробничого навчання. Сучасний урок повинен поєднувати в собі використання різних активних та інтерактивних методів. І для прикладу показала піраміду засвоєння знань, де видно, що знання, отриманні шляхом практичної діяльності учня, засвоюються значно краще, ніж ті, які він отримав, просто слухаючи викладача.

Потім до слова запросили директора ЦЕНТРУ Зелєнцова Андрія Володимировича. Він зазначив, що в наш час професійна компетентність педагогічних працівників є важливою складовою в підготовці кваліфікованих робітничих кадрів, які могли б і після закінчення навчального закладу, працюючи на виробництві, продовжувати вдосконалювати свої знання і навички впродовж всієї професійної діяльності. Також він запевнив, що дирекція і надалі вдосконалюватиме матеріально-технічну базу кабінетів та майстерень, оснащуючи робочі місця викладачів, майстрів в/н та учнів сучасною комп’ютерною технікою, програмним забезпеченням, сучасним інструментом та обладнанням. Для цього в навчальному підрозділі смт. Більмак підключено швидкісний оптоволоконний Інтернет, в м. Гуляйполе підключення такого Інтернету буде завершене найближчим часом. Також він обіцяв підтримку всім прагненням педпрацівників до самоосвіти, яка є обов’язковою в наш час і позитивно впливає на підвищення професійного рівня педагогічного колективу.

Також на засіданні було обговорено відкритий урок виробничого навчання майстра в/н Ковальової Валентини Василівни у групі №34 «Приготування тістечок «Корзинка пісочна з фруктовою начинкою».

                                               Коваленко П.Г., голова методкомісії

Про user

user

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

x

Перегляньте також

Рисунок1

Ми українці!!!

День 1 вересня завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього ...