Головна / Новини / Місячник безпеки життєдіяльності

Місячник безпеки життєдіяльності

25.11У рамках Місячника безпеки життєдіяльності у ФЕДОРІВСЬКОМУ ЦЕНТРІ  ПРОФЕСІЙНОЇ  ОСВІТИ  22 листопада 2018 року відбувся семінар на тему «Здоровий спосіб життя» за участю представника організації Червоного хреста Савотченко Валентини Іванівни. Гостя розповіла про гостру потребу сьогодення в корекції способу життя кожного з нас. На семінарі піднімались питання користі раціонального харчування, рухової активності, особистої гігієни та шкоди від тютюнопаління, алкоголю, наркотиків, комп’ютерної  залежності. Учні отримали ілюстровані інформаційні листівки про ризики та засоби захисту від таких небезпечних захворювань як СНІД,  Гепатит, Туберкульоз, а також щодо профілактики сезонних спалахів ГРВІ.

До заходу учні готували стінгазети на теми: «ДСНС очима дітей» та «Здоровий спосіб життя».

Інженер з охорони праці Козаченко О.В.