Головна / Відкриті уроки / Відкритий урок в/н з професії «Слюсар з ремонту с/г машин та устаткування»

Відкритий урок в/н з професії «Слюсар з ремонту с/г машин та устаткування»

VВ ДНЗ «ЧУБАРІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПТО» проходив  відкритий урок виробничого навчання  з професії «Слюсар з ремонту с/г машин та устаткування» на тему «Клепання», який проводив майстер виробничого навчання Грицан А. В.

Урок був цікавим та насиченим. Під час закріплення матеріалу по даній темі використано презентацію з використанням технічних засобів навчання,  інструментів, дотримання охорони праці та техніки безпеки.

Особливу цікавість учні проявили при розв’язанні карток-завдань на встановлення відповідності між назвами видів заклепок з їх зображенням та розгадування  кросвордів.

VОсновна частина проходила в слюсарній майстерні, де згідно з інструкційними картками, відпрацьовувалися навички з постановки заклепок на такі важливі вузли сільськогосподарських машин, як сегменти різального апарату, жатки та накладки диску зчеплення. При виконанні практичних вправ  використовувалися індивідуальні бланки аналізу виконання робіт, в які згідно з критеріями  вносилися бали. Під час заключного інструктажу вони були переведені в оцінку навчальних досягнень.

Як підсумок, можна визнати те, що учні отримали необхідні уміння і навички при виконанні клепальних з’єднань, доповнюючи цим теоретичні знання з матеріалу.

                                                                                       О. В. Золотарьова, методист

FREEhost.com.ua - качественный хостинг и регистрация доменов во всех зонах

Про user

user

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

x

Перегляньте також

s

Е.Хемінгуей. Повість-притча «Старий і море»

18 грудня 2018 року в Федорівському центрі професійної освіти викладач зарубіжної літератури ...