Головна / Відкриті уроки / Відкритий урок в/н з професії «Слюсар з ремонту с/г машин та устаткування»

Відкритий урок в/н з професії «Слюсар з ремонту с/г машин та устаткування»

VВ ДНЗ «ЧУБАРІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПТО» проходив  відкритий урок виробничого навчання  з професії «Слюсар з ремонту с/г машин та устаткування» на тему «Клепання», який проводив майстер виробничого навчання Грицан А. В.

Урок був цікавим та насиченим. Під час закріплення матеріалу по даній темі використано презентацію з використанням технічних засобів навчання,  інструментів, дотримання охорони праці та техніки безпеки.

Особливу цікавість учні проявили при розв’язанні карток-завдань на встановлення відповідності між назвами видів заклепок з їх зображенням та розгадування  кросвордів.

VОсновна частина проходила в слюсарній майстерні, де згідно з інструкційними картками, відпрацьовувалися навички з постановки заклепок на такі важливі вузли сільськогосподарських машин, як сегменти різального апарату, жатки та накладки диску зчеплення. При виконанні практичних вправ  використовувалися індивідуальні бланки аналізу виконання робіт, в які згідно з критеріями  вносилися бали. Під час заключного інструктажу вони були переведені в оцінку навчальних досягнень.

Як підсумок, можна визнати те, що учні отримали необхідні уміння і навички при виконанні клепальних з’єднань, доповнюючи цим теоретичні знання з матеріалу.

О. В. Золотарьова, методист