Головна / Виховна робота / Учнівське самоврядування / Любі жінки та дівчата, зі святом вас!!!

Любі жінки та дівчата, зі святом вас!!!

DSC_0086Першим весняним дням ми радіємо не тому, що закінчується зима, і скоро нас буде зігрівати тепле весняне сонечко, а перш за все тому, що у чоловіків є прекрасна нагода висловити свою глибоку повагу, захоплення жінками, які вже давно перестали буди слабкою статтю.

Тому учні та чоловічий колектив Державного навчального закладу «ЧУБАРІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ» не могли пропустити такої нагоди, щоб привітати всю прекрасну половинку ЦЕНТРУ.

Ведучими на святі були Ротко Олександр, Яцутко Дмитро та Богданова Аліна. Учні вітали жінок танцями, піснями, веселими сценками. Також привітання лунали і від працівників Центру. Жінкам вони присвятили чудову поезію, а Цьопкало Д.О., Зубець С.В., а також директор ЦЕНТРУ Зелєнцов А.В. заспівали пісні.

Приємно, що до привітань жіночого колективу долучилися цього разу і батьки наших учнів. Щиро зичив всіх благ, підняв настрій і підбадьорив запальними піснями жінок Строй Володимир Федорович, батько Богдана Строя.

Наприкінці свята всі жінки отримали квіти від учнів Центру.

Петренко Артем,

учнівське самоврядування