Головна / Звіт директора / Звіт директора ФЕДОРІВСЬКОГО ЦЕНТРУ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ 2020 року

Звіт директора ФЕДОРІВСЬКОГО ЦЕНТРУ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ 2020 року

В центрі постійно ведеться  робота з фізичного  та патріотичного виховання учнів, пропагується здоровий спосіб життя та зміцнення моральних засад. Організована гурткова робота до якої залучені діти-сироти, діти із малозабезпечених  та багатодітних сімей, діти, схильні до правопорушень.

Щорічно в квітні місяці в центрі проводиться місячник «Спорт для всіх – спільна турбота», по впорядкуванню спортивних майданчиках та ремонту існуючої спортивної бази, в якому беруть активну участь здобувачі освіти та працівники навчального закладу. Ремонт  спортивних споруд  проходить вчасно наприкінці  навчального року. Стан  спортивних споруд задовільний та відповідає вимогам навчальної програми.

Цього року адміністрація центру виділила кошти на оновлення спортивного інвентарю, а саме футбольні, баскетбольні та волейбольні м’ячі, волейбольна сітка. Було придбано два нових тенісних стола.

У 2019-2020 навчальному році організація виховної роботи навчального закладу здійснювалася згідно Положення «Про організацію і проведення виховної роботи у Федорівському центрі професійної освіти», яке розроблено відповідно до Примірного Положення про виховну роботу у професійно–технічних навчальних закладах Міністерства освіти і науки (наказ МОН України від 16.04.2002р. № 257), Концепцією виховання дітей та молоді у національній системі освіти, Концепцією національно-патріотичного виховання дітей та молоді (наказ МОН № 641 від 16.06.15 року) з урахуванням основних  положень Декларації прав дитини, Законів України «Про освіту», «Про охорону дитинства», про «Професійну (професійно-технічну) освіту», Методичними рекомендаціями щодо організації та проведення виховної роботи в професійно (професійно-технічному) закладі.

Виховна діяльність в навчальному закладі утверджує особистісно зорієнтовані методики виховання, є наскрізною, входить до планів всіх суб’єктів виховного процесу.

Враховуючи вимоги сьогодення до підготовки кваліфікованих робітників, виховну роботу в Федорівському центрі професійної освіти здійснюють дирекція, викладачі, майстри виробничого навчання, вихователь гуртожитку, керівник фізичного виховання, соціальний педагог, керівники гуртків, бібліотекар, органи учнівського самоврядування.

Учасники виховного процесу поставили за мету – формування громадянина через його політичну, правову, економічну, культурну освіченість, через практичну участь у суспільно значущих справах, модернізації змісту виховної роботи, від якої значною мірою залежить: інтелектуальний та емоційний розвиток майбутнього робітника, формування його ціннісних орієнтацій, соціальних, етичних і естетичних ідеалів, одержання необхідних знань і розвиток умінь, набуття першого досвіду творчої діяльності.