Головна / Батькам / Батьки + педагоги + здобувачі освіти = партнери

Батьки + педагоги + здобувачі освіти = партнери

4528468646 Вумовах військових дій великої актуальності набувають системи комунікаціїі з здобувачами освіти, їхніми батьками, сім’ями. Це дає змогу встановити швидкий обмін інформацією, мобільність зворотного зв’язку. У сучасних не простих умовах головною метою освітнього процесу стало не лише надання освітніх послуг, але і психологічна підтримка учнів і батьків. До обов’язків класного керівника додалася організація дистанційного навчання учнів у залежності від їх технічних можливостей. Кожен день класним керівником та майстром виробничого навчання повинна проводитися активна співпраця з батьками наших учнів.

Класним керівником 21 групи Антоновою О.М. 07.05. 2024 р.були проведені батьківські збори в режимі онлайн. На зустрічі розглядалися такі важливі питання, як особливості дистанційного навчання, відвідування онлайн-уроків, виконання домашніх завдань, робота на платформі GoogleClassroom тощо. Заступник директора з навчально-виробничої роботи Малахова О.О. детально розповіла про вимоги до навчання, формат дистанційного навчання, довела до відома батьків аналіз успішності. Викладач спецдисциплін Хмара А.В. розповів про вимоги, оцінювання із таких предметів, як: агротехнологія, трактори.

Викладач історії Остапчук Н.М. детально зупинилася на процедурі НМТ, проаналізувала відвідування учнями онлайн-уроків та виконання домашніх завдань.Класний керівник наголосила на необхідності систематичного контролю зі сторони батьків за виконанням учнями домашніх завданьяк невід’ємної частини освітнього процесу. Також акцентувала увагу на та регулярному проведенні батьками бесід щодо відповідального ставлення до навчання.  Антонова О.М. нагадала правила поведінки учасників навчального процесу під час повітряних тривог.

Класний керівник провела інформаційно-роз’яснювальну бесіду щодо запобігання участі учнів у протиправних діях. Було наголошено на правилах поведінки із вибухонебезпечними, підозрілими предметами та правилами поведінки у разі їх виявлення.

Батьківські збори пройшли у конструктивній атмосфері. Це прекрасна можливість поспілкуватися, вирішити нагальні питання, обмінятися думками та пропозиціями.

Олена Антонова

класний керівник 21 групи