Головна / Звіт директора / Звіт директора ФЕДОРІВСЬКОГО ЦЕНТРУ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ 2020 року

Звіт директора ФЕДОРІВСЬКОГО ЦЕНТРУ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ 2020 року

Всі переможці та призери змагань нагороджуються грамотами та, по можливості, матеріальним заохоченням.

Кожного року команди центру беруть участь в обласних і районних спортивних змаганнях з різних видів спорту. Так команда Федорівського центру ПО прийняла участь у Обласній національно-патріотичній акції «Запорозька слава», у військово-спортивному конкурсі «Призовник 2019» ( ІІІ місце серед 13 навчальних закладів), у змаганнях з міні-футболу серед здобувачів освіти закладів ПО та ПТО в м. Бердянськ, та змаганнях з настільного тенісу м.Пологи.

Організація та проведення заходів щодо попередження злочинності та правопорушень, протидії розповсюдження наркоманії, тютюнопаління, захворювання на СНІД здійснюється відповідно до Комплексної програми профілактики злочинності. В навчальному закладі здійснюються зустрічі з працівниками правоохоронних органів, лікарями, працівниками молодіжних організацій, соціальних служб та проводяться тематичні виховні години «Право, обов’язок, відповідальність», «Перший крок до злочину», «Дорога в безодню – чи варто?».

У центрі постійно працює Штаб профілактики правопорушень. На засіданнях Радою штабу розглядаються питання поведінки окремих учнів, які допускають пропуски занять та отримують незадовільні оцінки. Заслуховуються звіти майстрів, класних керівників, вихователів гуртожитку про стан виховної роботи.

З  метою  виховання  правової культури  в учнів  проводиться  широка роз’яснювальна робота щодо вивчення основних положень нормативних норм, які гарантують право особи, родини, нації. Практична реалізація цих норм у повсякденному житті сприяє появі  в  здобувачів освіти почуття захищеності.  Лекцію «Законодавче врегулювання умов праці неповнолітніх» провела головний державний інспектор управління Держпраці в Запорізькій області Гайдук Олена Петрівна.

Важливим фактором у вихованні майбутніх робітників соціальної відповідальності, підвищення рівня самостійності є учнівське самоврядування, в якому учні розвивають політичні навички управління громадськими справами, набувають знань, умінь і навичок в організаторських функціях. В центрі діє Рада учнівського самоврядування. В структурі ради учнівського самоврядування діють такі комісії: організаційна (старостат), навчальна, культурно-масова, спортивно-масова, з питань дисципліни.

Актив кожної групи працює над підвищенням рейтингу групи, покращенням успішності та відвідуванням уроків, дисципліною та порядком під час навчання та в позаурочний час.

Одне із ключових виховних завдань та позаурочної зайнятості є широке залучення учнів до гурткової роботи, занять у секціях та клубах.

В  центрі виховання в учнів шанобливого ставлення до звичаїв та традицій українського народу здійснюється шляхом проведення народознавчих свят, виставок та конкурсів, а також через учнівське самоврядування, яке є активними  учасникоми і організатором загальних виховних заходів, конкурсів художньої   самодіяльності та флешмобів.