Головна / Звіт директора / Звіт директора ФЕДОРІВСЬКОГО ЦЕНТРУ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ

Звіт директора ФЕДОРІВСЬКОГО ЦЕНТРУ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ

Колективом  закладу освіти отримано доходу від господарської діяльності на суму 4 193 329 грн. З них надійшло коштів від :

 • Реалізації соняшнику 1 742 169 грн;
 • Реалізації зернових  1 768 606 грн;
 • Від проходження виробничої практики 38 901 грн;
 • Надання платних послуг 35 262 грн;
 • Від оренди майна 26 341 грн;
 • За проживання в гуртожитку 582 050 грн.

Залишок на 01.01.2021 року 716 548 грн.

За звітний період проводились роботи з ремонту навчальних класів, гуртожитків, тракторів, автомобілів та сільськогосподарської техніки. Було посіяно 234.1 га соняшнику, 238 га озимої пшениці, 137,9га ячменю ярого, 9га ячменю озимого, 148,6га залишено під пар.

У звітному періоді придбано:

 • Паливно мастильних матеріалів на 694 293грн.;
 • Посівматів на 66 140грн;
 • Агрохімічної продукції закуплено на 304 912грн;

Предметів довгострокового використання на суму 44 280грн.,а саме:

 • Системні блоки – 2шт;
 • Дерева фруктові та хвойні – 113шт;
 • Фонтан -1шт;
 • Набори стендів в учбові кабінети – 5 шт;
 • Водонагрівачі -2шт;
 • Медикаменти та дезрозчини на суму 14 080 грн;
 • Меблі в гуртожиток на 47 500 грн;
 • М’який інвентар на 7000 грн;
 • Шкільні дошки 9 шт на 18 810 грн;
 • Запчастини на 414 604 грн;
 • Будівельні матеріали на 312 158 грн;
 • Малоцінний інвентар на 342 863 грн.

За період з 2020-2021 н. р. у Вільнянському  відділенні        на розвиток матеріально-технічної бази відділення придбано:

 • Будівельні матеріали (плитка, гіпсокартон, шпаклівка, фарба, клей), дизельне паливо, бензин, мінеральні добрива, засоби захисту рослин, блютуз гарнітури (2 шт), господарські товари (кухонний інвентар, рукомийники (2 шт), світильники, електричні товари, ліжка 16 шт), обладнано 3 кімнати для проживання учнів.

За період 2020-2021 н. р. були проведені такі господарсько-ремонтні роботи:

Капітальний ремонт дегустаційної зали в корпусі №1 (капітальний ремонт підлоги, стелі, стін).

Виховний процес в Федорівському центрі професійної освіти планується як окремий розділ  річного плану роботи центру і організовується із   застосуванням системно- цільового планування виховного процесу та проектування психолого- педагогічної взаємодії класних керівників, майстрів виробничого навчання і здобувачів освіти.

У 2020/2021 навчальному році педагогічний колектив створював сприятливі умови для поліпшення рівня виховного процесу, працював над впровадженням науково-методичної проблеми виховної роботи центру: «Створення умов для формування соціальної компетентності та самореалізації особистості, розвитку духовного, інтелектуального та фізичного потенціалу здобувачів освіти».

Класні керівники майстри виробничого навчання, керуючись нормативними  документами та методичними рекомендаціями щодо організації та проведення виховної роботи, виходячи із річного плану виховної роботи, планують виховну роботу в групах на місяць.

Розроблено окремо заходи по профілактиці правопорушень, запобіганню поширенню ВІЛ-інфекції, венеричних захворювань, заборони тютюнопаління, запобігання дитячій бездоглядності та інших асоціальних проявів в учнівському середовищі.

На початку навчального року видається наказ про призначення класних керівників, керівників гуртків та секцій.

Головною метою виховної роботи в навчальному закладі є формування і розвиток високоінтелектуальної, свідомої особистості з громадянською позицією, готової до конкретного вибору свого місця в житті.

Навчально-виховна робота базується на ряді концептуальних положень Конституції України, Закону «Про освіту», Закону «Про професійно-технічну освіту», «Про охорону дитинства», «Про забезпечення організаційно – правових умов соціального захисту дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», державної національної програми «Освіта», та інших законодавчих актів.

Основними принципами виховної роботи в центрі є такі загальнонаукові принципи:

 • фундаментальність, системність, безперервність, єдність логічного та історичного, національного та загальнолюдського, суспільного і особистого, гуманізація і демократизація процесу виховання здобувачів освіти у колективі через колектив, співвідношення вимогливості до здобувачів освіти з повагою до їх гідності та турботою про них;
 • опора на позитивне в особистості та колективі;
 • диференціація та індивідуалізація виховного процесу – врахування у виховній роботі рівнів фізичного, психічного, соціального, духовного, інтелектуального розвитку здобувачів освіти, стимулювання активності та розкриття їх творчої індивідуальності;
 • зв’язок виховання з життям, трудовою діяльністю.

Структура виховної роботи центру визначає такі функції: організаційну, контролюючу, методичну, координуючу; діяльність соціально- педагогічної,

(входять: соціальний педагог, бібліотекар). Робота класних керівників, майстрів виробничого навчання, керівників гуртків та спортивних секцій: організація проведення виховної роботи в групах, організація здобувачів освіти для участі в загальних заходах центру, гуртковій роботі; вивчення умов життя та  відвідування здобувачів освіти вдома; робота з  батьками; робота викладачів – предметників: виховання на уроці, виховна робота під час проведення предметних тижнів,  конкурсів, робота з обдарованими здобувачами освіти. На початку нового навчального року майстрами виробничого навчання, класними керівниками  проводиться анкетування по виявленню лідерства, захоплень, характеру та темпераменту здобувачів освіти. Всі дані записуються у «Журналі обліку реєстрації підсумків, організації та проведення виховної роботи з учнями».

На виконання  Національної програми «Діти України» в центрі  забезпечується розвиток художньої та технічної творчості учнів, їх професійної майстерності.

Здобувачі освіти приймають участь в конкурсах в навчальному закладі та в обласних конкурсах.

В системі виховної роботи центру важливе місце відводиться превентивному вихованню та правовій освіті. Налагоджена співпраця з Службами у справах дітей райдержадміністрації та територіальних громад, з  ювенальною превенцією Пологівського районного відділу поліції ГУНП в Запорізькій області. Розроблено комплексний сумісний план роботи по покращенню правового виховання, профілактиці правопорушень здобувачів освіти. У навчальному закладі працює Рада профілактики.   Превентивне виховання забезпечується на законодавчому рівні Законом України «Про охорону дитинства», Законом України «Про соціальну роботу з сім’ями, дітьми та молоддю», Постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Державної цільової соціальної програми зменшення шкідливого впливу тютюну на здоров’я населення», Постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Державної цільової соціальної програми протидії торгівлі людьми», Розпорядженням Кабінету Міністрів України «Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері профілактики правопорушень на період до 2020 року».

Педагоги центру проводять постійну індивідуальну виховну роботу  по попередженню правопорушень з здобувачами освіти, які схильні до скоєння правопорушень, чи прийшли на навчання, маючи термін покарання, яка фіксується у планах індивідуальної роботи з такими здобувачами освіти та в щоденниках педагогічних спостережень. А також індивідуальну роботу з батьками здобувачів освіти, які знаходяться в групі ризику, проводять бесіди та надають консультації з питань освітнього процесу через онлайн спілкування, листування та шляхом зустрічі з батьками вдома, та в центрі на запрошення.

В рамках роботи з громадськістю, учнівська молодь зустрічається з працівниками правоохоронних органів з метою запобігання випадків порушення громадського порядку та попередження правопорушень. Неодноразово здобувачі освіти зустрічалися з начальником сектору ювенальної превенції Пологівського РВП ГУНП в Запорізькій області капітаном поліції Костянтином Сидоренком, інспектором, лейтенантом поліції Анастасією Дерев’янко, дільничим інспектором

Про user

user

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

x

Перегляньте також

51428175181

Річний звіт директора Андрія Зелєнцова за 2020 рік

У Федорівському центрі професійної освіти відбулися збори трудового колективу, на  яких працівники ...