Головна / Курс / Технології комп’ютерної обробки інформації – 92 група

Технології комп’ютерної обробки інформації – 92 група

unnamed

Лабораторно-практичні роботи

Уроки

Access: Загальні відомості про бази даних

Автор: Абраров ОлександрСложность: Легкий

Загальні відомості про бази даних База даних – це інструмент, використовуючи який, можна збирати й упорядковувати інформацію. У базах даних можна зберігати відомості про людей, продукти, замовлення тощо. Чимало баз даних створюються як список у текстовому редакторі або електронній таблиці. Цей список постійно збільшується, тому в даних з’являється дедалі більше повторів і невідповідностей. Дані стає важко …

Access: Функціональні можливості СУБД Microsoft Access

Автор: Абраров Олександр

Додаток Microsoft Access – це система управління реляційними базами даних (СУБД), призначена для роботи на автономному персональному комп’ютері (ПК) або в локальній обчислювальній мережі під управлінням сімейства операційних систем Microsoft Windows (Windows 2000, Windows XP і Windows Server 2003). СУБД- це сукупність мовних та програмних засобів, які призначено для створення, ведення, спільного використання баз даних багатьма користувачами. …

Access: Об’єкти бази даних Access

Автор: Абраров ОлександрСложность: Легкий

Усі дані бази даних зберігаються у таблицях. Таблиці створюються в два етапи. На першому етапі створюється структура таблиці, а на другому — вводяться дані. Створення таблиці. Вибрати вкладнику Таблицы, натиснути на кнопку Создать та вибрати метод створення таблиці. Вважаючи, що структура таблиці, яка створена за допомогою майстра або в режимі таблиці, все одно підлягає редагуванню, …

Access: Створення структури реляційної бази даних.

Автор: Абраров ОлександрСложность: Легкий

Огляд Коли ви вперше запускаєте Access або закриваєте базу даних, не завершуючи роботи програми, відображається подання Microsoft Office Backstage. Подання Backstage – це відправний пункт для створення нових і відкриття наявних баз даних, перегляду рекомендованого вмісту на порталі Office.com тощо, тобто для виконання будь-яких завдань в Access із файлом бази даних або за її межами, однак не в самій базі …

Access: Типи даних, що використовуються в базі даних.

Автор: Абраров ОлександрСложность: Стандартный

Загальні відомості про типи даних і властивості поля Кожна таблиця в Access складається з полів. Властивості поля описують характеристики й поведінку доданих до нього даних. Тип даних поля – це найважливіша властивість, яка визначає, дані якого типу можна в ньому зберігати. У цій статті розповідається про типи даних та інші властивості полів, доступні в Access. Крім …

Access: Таблиці бази даних. Способи проектувань таблиць. Копіювання таблиці.

Автор: Абраров ОлександрСложность: Легкий

Мета: поняття бази даних. Проектування бази даних. Знайомство з системою управління базами даних Microsoft Access. Познайомитися з технологією створення таблиць та зв’язку між даними різних таблиць. Теоретичні відомості База даних(БД) – це сукупність відомостей про конкретні об’єкти. Наприклад база даних може містити в собі відомості про товари, які є в магазині, дані про співробітників, чи …

Access: Встановлення зв’язків між таблицями. Введення та редагування даних

Автор: Абраров ОлександрСложность: Легкий

  Для створення зв’язку між таблицями потрібно скористатися командою Сервис=>Схема данных або натиснути на кнопку Схема данных панелі інструментів. Одночасно відкриваються два вікна „Схема данных” та „Добавление таблицы”. В останньому вікні висвічуються імена усіх таблиць БД. Мишкою потрібно відмітити всі ті таблиці, які підлягають з’єднанню, кнопкою Добавить перенести їх структури в перше вікно і натиснути кнопку Закрыть (рисунок 19) Рисунок 19 – Діалогові вікна ”Схема …

Access: Сортування записів таблиці

Автор: Абраров ОлександрСложность: Легкий

Сортування за значеннями часткового дати Під час сортування записів за допомогою команди сортування , дату значення — день, місяць і рік – використовується для визначення розташування кожного запису. Але припустимо, який потрібно відсортувати дні народження на основі лише місяців, у якому їх появи та ігнорування день і рік частину значення. Сортування даних лише частину значення дати потрібно …

Access: Використання фільтрів для пошуку даних

Автор: Абраров ОлександрСложность: Легкий

Фільтрування – це для зручного лише потрібні дані, яке відображається в бази даних Access. Фільтри можна використовувати для перегляду певних записів у формі, звіті, запиті або таблиці даних чи для друку лише деяких записів звіту, таблиці або запиту. Застосування фільтра дає змогу обмежити кількість даних для відображення без змінення оформлення основного об’єкта. Як використовуються фільтри …

Access: Призначення та режими роботи з формами.

Автор: Абраров ОлександрСложность: Легкий

Загальні відомості про форми Форма Access – це об’єкт бази даних, за допомогою якого можна створити інтерфейс користувача для програми бази даних. “Зв’язана” форма – це форма, безпосередньо підключена до джерела даних, як-от таблиці чи запиту, за допомогою якої можна вводити, редагувати або відображати дані з цього джерела даних. Також можна створити “вільну” форму, яка не веде …

Access: Створення форми за допомогою майстра

Автор: Абраров ОлександрСложность: Легкий

У програмі Access на вкладці Створити доступні кілька засобів швидкого створення форм, кожен із яких дає змогу створити форму за допомогою всього одного клацання миші. Проте якщо ви бажаєте самостійно вибрати поля, які відображатимуться у формі, можна скористатися майстром форм. Майстер також дає змогу визначати спосіб групування та сортування даних і використовувати поля з кількох таблиць або …

Access: Створення форми в режимі конструктора.

Автор: Абраров ОлександрСложность: Легкий

В режимі конструктора користувач може почати розробку з порожньої форми й самостійно розмістити в ній всі необхідні елементи. Цей режим необхідний, якщо для створення форм не можна використовувати режим майстра (наприклад, щоб створити форму, яка б відповідала певній стандартній державній формі, або щоб створити форму-заяву прийому на роботу, яка містить фотографії). Для створення порожньої форми виконайте …

Access: Призначення запитів. Створення запиту на вибірку за допомогою майстра.

Автор: Абраров Олександр

Створення простого вибіркового запиту Примітка.: Ми хочемо надавати найновіший вміст довідки рідною мовою користувачів якомога швидше. Цю сторінку перекладено за допомогою засобу автоматичного перекладу, тому вона може містити смислові, синтаксичні або граматичні помилки. Ми вважаємо, що цей вміст стане вам у пригоді. Повідомте нас, чи була інформація корисною, унизу цієї сторінки. Для зручності цю статтю можна …

Access: Створення запиту в режимі конструктора. Редагування запитів.

Автор: Абраров Олександр

Вступ Під час відкриття запиту у вікні табличного подання даних, може виявитися, який потрібно редагувати дані. Можливо, ви помітите повідомлення про помилку, або можливо, ви бачите деякі застарілі відомості. Залежно від того, як запит на основі яких створено можна змінювати дані безпосередньо в запит таблиця даних. Якщо ви намагаєтеся змінити дані в табличному поданні запиту, …

Access: Запити з параметрами.

Автор: Абраров Олександр

Запити з параметрами Для встановлення умов відбирання записів в залежності від бажання користувача застосовують запити з параметрами. Вони дозволяють вводити умови відбирання з клавіатури. Ці запити створюються так само, як запити з умовами, але замість конкретної умови відбору встановлюється параметр. Для встановлення параметру необхідно ввести в квадратних дужках ([]) в рядок “Условие отбора” ім’я або …

Access: Перехресний запит.

Автор: Абраров Олександр

Перехресні запити дозволяють виконувати виведення даних у вигляді перехресної таблиці, в якій як заголовки стовпців використовуються значення полів і виразів. Перехресні запити додають ще один рядок Перехресна таблицяв Бланк запиту. Створимо перехресний запит «Середня оцінка учнів по предметах». Для створення цього запиту виконаємо наступні дії: 1. Виберемо Конструктор запиту. 2. Додамо таблиці Учні, Предметі Отримує. 3. У Бланк запитуперенесемо наступні поля: Прізвище, Назваі Оцінка. 4. …

Access: Обчислення у запиті.

Автор: Абраров Олександр

Обчислення даних із використанням запиту У цій статті пояснюється, як рахувати дані, що повертає запит. Наприклад, у формі або звіті можна підрахувати кількість елементів в одному або кількох полях таблиці чи елементах керування. Можна також обчислити середні значення та знайти найменше, найбільше, найраніше та найпізніше значення. Крім того, в Access передбачено функцію під назвою “Рядок …

Access: Запит на зміну даних.

Автор: Абраров Олександр

Запит на зміну (запити-дії): Запит на створення таблиці – створює нову таблицю на основі усіх або частини даних з однієї або декількох таблиць. Запит на оновлення записів – вносить спільні зміни в групу записів однієї або декількох таблиць. Запит на додавання – додає групу записів з однієї або декількох таблиць у кінець однієї або декількох таблиць. Запит на …

Access: Запит створення нової таблиці. Запит додавання. Запит видалення

Автор: Абраров Олександр

Запити на створення таблиці Запит на створення таблиці отримує дані з однієї або кількох таблиць, а потім завантажує набір результатів до нової таблиці. Ця нова таблиця може міститись у поточній або новій базі даних. Зазвичай запити на створення таблиці використовуються для копіювання або архівування даних. Наприклад, є таблиця (або таблиці) з даними про минулі продажі, …

Access: Призначення та робота зі звітами. Створення звіту за допомогою Майстра.

Автор: Абраров ОлександрСложность: Легкий

Створення запиту, форми та звіту в Access Створення вибіркового запиту Створіть запит, щоб переглянути певні дані. Виберіть Створення > Майстер запитів. Клацніть Майстер простих запитів і натисніть кнопку OK. Виберіть таблицю, яка містить потрібні поля, перемістіть їх зі списку Доступні поля до списку Вибрані поля, а потім натисніть кнопку Далі. Укажіть, що потрібно зробити із запитом: відкрити у вікні табличного подання даних або змінити в …

Access: Лабораторно-практична робота№ 26

Автор: Абраров ОлександрСложность: Легкий

Лабораторно-практична робота№ 26 Створення звітів в Конструкторі Завдання 1Звіт Міста На закладці Створити натиснути кнопку Конструктор Звітів Додайте в звіт поля з таблиці Міста Перегляньте його в звичайному режимі. Перейдіть в режим Розмічування Відформатуйте дані звіту так, щоб кожне місто було на окремій сторінці Використайте елемент керування Розрив сторінки Добавте номери сторінок В заголовок добавте …

Access: Лабораторно-практична робота№ 27

Автор: Абраров ОлександрСложность: Легкий

                                                                                       Лабораторно-практична робота№27 Створення додаткових елементів керування Завдання1 Кнопки для запитів   Відкрийте Головну форму в режимі Конструктор Перейдіть на закладку Запити Розмістіть на формі кнопкуі задайте їй запуск запиту: На першому кроці виберіть Інше àЗапуск Запиту На другому кроці виберіть запитСтворення таблиці На третьому кроці введіть назву Таблиця Боржники На останньому кроці натисніть Готово …

Access: Лабораторно-практична робота№ 28

Автор: Абраров ОлександрСложность: Легкий

                                                                                       Лабораторно-практична робота№ 28 Друк звітів Завдання 1 Друк Каталогів Відкрийте звіт Міста Перейдіть в режим Попередній перегляд Встановіть поля:Ліве 2см, всі інші по 1 см Перегляньте звіт, якщо є пусті сторінки, перемістіть поля Надрукуйте на принтері звіт Аналогічно налаштуйте та надрукуйте звіт Готелі Завдання 2 Друк Фінансового звіту Відкрийте звітПідсумок оплат Перейдіть в режим …

x

Перегляньте також

59-9826

Актуальні проблеми дистанційного навчання

04листопада 2024 р.  у Федорівському центрі професійної освіти відбулося чергове засідання методичної ...